חולמים על הייטק?

במרכז צעירים בעיריית קרית גת

בונים לכם עתיד! דואגים לכם לקריירה! מגשימים לכם  את החלום!

עיריית קרית גת בשיתוף חברת PROLABS מבית PROGEEKS,
מיזם WORKIT של קרן רש"י ושירות התעסוקה מזמינים אתכם להשתתף בקורס הכשרה והשמה באחד ממקצועות הייטק המבוקשים במשק

אודות המיזם

על המיזם:

חברת פרוגיקס ביחד עם עיריית קריית גת, מיזם WORKIT של שירות התעסוקה וקרן רש"י יכשירו מועמדים מהעיר למקצועות הנדרשים בתחומי ההייטק, על ידי חברת PRO LABS הכוללת מכינה הכשרה והתמחות מקצועית לתפקידים מבוקשים וחמים עם לווי צמוד והשמה.

המיזם מסובסד!

תושבי העיר קריית גת מוזמנים להגיש מועמדות. אלו אשר ימצאו מתאימים יחלו תהליך הכשרה ייעודית מסובסדת של פיתוח תוכנה עם התמחות באחד משלשת התפקידים הבאים:
מתכנת fullstack | בודק תוכנה – QA | מתכנת SAP
על ידי חברת PRO LABS הכוללת הכשרה מעשית ומבחן מסכם. הכשרה המבטיחה השתלבות במשרות החמות והמבוקשות ביותר בשוק ההייטק.

על תכנית ההכשרה

תכנית ההכשרה הינה בת 12 חודשים ומורכבת משלשה שלבים:

  • מכינה מקיפה לעולם התכנות
  • הכשרה מעשית עם מנהלים מחברת PRO LABS
  • הכשרה באחד משלשת התפקידים הממוקדים והנחשקים בשוק ההייטק: מתכנת fullstack | בודק תוכנה – QA | מתכנת SAP

הקורס יתקיים בעיר קריית-גת במשך כשנה במתכונת לימודי ערב
3 פעמים בשבוע 
צפי לתחילת הקורס ספטמבר 2022

והעלות?! לאלו שימצאו מתאימים ינתן סבסוד

מעוניינים להבטיח את מקומכם במיזם ההכשרה לעולם ההייטק?
הגישו מועמדות עכשיו

ההכשרות והתפקידים

מתכנתי SAP

SAP היא מובילת השוק בתוכנת יישומים ארגוניים, ועוזרת לחברות בכל העולם בכל הגדלים ובכל התעשיות להתנהל במיטבן לקוחות SAP מייצרים
87% מסך המסחר העולמי.

בשוק היום יש צורך מיידי למפתחים עם ידע ב-SAP והצורך הזה גדל ככל שהארגון או החברה גדלים, הם נדרשים לתחזוקה ופיתוח באופן שוטף וקבוע למידת פיתוח על מערכות SAP תקנה לך מקפצה לקריירת הייטק משמעותית מאתגרת ומעניינת

בדיקת תוכנה QA

QA – בודק תוכנה אחראי לוודא שאין תקלות בתוכנה שפותחה על ידי כך שהוא מנסה בדרכים שונות למצוא בעיות ותקלות בתוכנה אותה הוא בוחן, בודקי תוכנה טובים הם הכרחיים להצלחה של חברות תוכנה וסטרטאפים, וככל שהענף הולך ומתפתח הדרישה אליו הולכת וגדלה.

אנו נלמד איך להיות בודקי תוכנה מעולים, תוך התמקדות בפרקטיקה ודרישות שוק עכשוויות ונכין אתכם עד לרמה של השתלבות במשרה הראשונה שלכם

פיתוח Full Stack

Full Stack Devloper הוא אחד התפקידים המבוקשים ביותר בהייטק כיום, התפקיד שלו הוא פיתוח עוטף של צד שרת (Back-end) וצד לקוח (Front-end) מפתח Fullstack יכול לקחת רעיון ולבנות מוצר סופי.

ההכשרה תתבצע על ידי מיטב המרצים, בדגש על פרקטיקה תוך נתינת ייחס אישי
, זיהוי חומר הלימוד מתחדש מידי שנה בכפוף לשינויים בשוק שאנו מנטרים באופן קבוע בפרוייקטי הפיתוח שלנו בפרוגיקס גרופ

 

דבר ראש העיר

תושבים יקרים!

קרית גת נמצאת בשיאו של תהליך התפתחות והרחבה משמעותי מאד. בנקודת הזמן הזו שוקדים מוסדות התכנון בישראל על תכנית מתאר "מטרופולין קרית גת", גבולות שטחי השיפוט של העיר מתרחבים לכיוון צפון, מערב ודרום –מזרח. תכניות הבינוי הצפויות הכוללות עשרות אלפי יח"ד, עוגני מסחר, תעשייה, תעסוקה ומתחמי בילוי אשר יהפכו את קרית גת למרכז החדש של ישראל עם מאות אלפי תושבים. 

פארק התעשייה המוביל שלנו מתרחב בעוד אלפי דונמים לאור הביקוש המתמשך של חברות בינלאומיות ומקומיות לקבוע משכנן כאן אצלנו. אנו פועלים במרץ להרחיב עוד את פארק התעשיה ולקלוט עוד ועוד חברות מובילות וליצור עבורכם עוד מקומות תעסוקה, תעשיה ומסחר.

מפעלי ההייטק באזורינו ובכלל משוועים לכח אדם איכותי ובעיקר מתכנתים ומהנדסים. עיריית קרית גת ומרכז הצעירים תנופה מציעים לכם הזדמנות נהדרת להיכנס לעולם ההיטק ולהשתלב בהכשרה ייעודית איכותית בשנה הקרובה.
אני מזמין אתכם לקרוא אודות התוכנית ולהצטרף לדור הבא של אנשי ההייטק בישראל ולהבטיח את עתידכם התעסוקתי בצורה נגישה ונוחה, כאן אצלנו במרכז הצעירים "תנופה" קרית גת.

בהצלחה, אבירם דהרי
ראש העיר

דהרי-ראשית

כנס חשיפה למיזם - יום פתוח!

כנס החשיפה יתקיים ביום ראשון בתאריך ה-24.7 בשעה 18:00 במרכז תנופה – קרית גת,
בכנס יציגו נציגי החברה והעירייה את פרטי ההכשרות, תכניות הלימודים, שעות עלויות וכל מה שחשוב לכם לדעת, הינכם מתבקשים לאשר את השתתפותכם.

יצירת קשר

הגשת מועמדות והשארת פרטים? מצוין! נחזור בהקדם, עד אז הנה מספר דרכים שאפשר ליצור איתנו קשר בכל שאלה שתעלה לך

PRO LABS - מבית פרוגיקס גרופ חברת התוכנה המתקדמת בישראל

PRO LABS -מרכז קורסים והדרכות

פרוגיקס גרופ עוסקת ונושמת פיתוח מעל 15 שנה וראשונה להיות בארגונים רבים בישראל ובעולם בתחומים של פיתוח, ייעוץ, הטמעה, הדרכה וליווי פרוייקטים.בשנתיים האחרונות החברה פיתחה וליוותה יותר מ-50 פרויקטים של SAP בארגונים שונים רובם ב-SAPUI5 בבנקים, חברות ביטוח וחברות תעשיה בישראל. ומעל 10 פרוייקטים בפיתוח סטארט-אפ.

לחברה שותפים עסקיים רבים הכוללים בין השאר חברות מובילות במשק כגון הפניקס , הראל, בנק הפועלים, מכבי שירותי בריאות, בנק מזרחי טפחות, ביטוח ישיר , חברות סטארט-אפ ועוד, מיידי חודש, בית התוכנה צורך עוד ועוד מועמדים, יש דרישה מקולגות למועמדים וזוהי החוליה שהיתה חסרה לנו ודחפה אותנו להקים את מרכז ההכשרות של  פרו לאבס.

prolabs מבית פרוגיקס בע״מ 
יעקב פריימן 5, ראשון לציון
072-7892666

מדיניות פרטיות | תנאי שימוש | 2022 progeeks ©

J.I.Y ליד ג׳נריישן ואיקומרס – ״עושים שהעסק שלך ימכור״

מעוניינים להשתלב בהייטק?
הגישו מועמדות עכשיו

כנס החשיפה יתקיים ביום ראשון
בתאריך ה-24.7 בשעה 18:00
במרכז תנופה – קרית גת